Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego

Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego – 12 maja 2018 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowej konferencji „Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego”, która odbędzie się dnia 12 maja 2018 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, w ramach X Jubileuszowej Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego – „Alergia – wiem, znam, rozumiem”.

Wykłady i prezentacje poprowadzą najlepsi krajowi eksperci w dziedzinie chorób alergicznych – za wartość merytoryczną programu odpowiada Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Chcemy by program naukowy Dnia Pielęgniarstwa Alergologicznego poruszał tematy, które będą odzwierciedlać codzienny charakter pracy z pacjentem. Liczymy w związku z tym na Państwa głos i udział w dyskusjach, które pomogą przedstawić różnego rodzaju doświadczenia związane z terapią alergii.

Ufamy, że po raz kolejny Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego będzie cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi konferencji, które znajdą Państwo w zakładce Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego.

Organizatorem tego wydarzenia jest tradycyjnie Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Do zobaczenia w Wiśle!